- DELL

Цена
€21 84 / 42 72 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Wired |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Брой бутони | 5 |
| Функция на бутона/клавиша | Програмируем, Скрол, DPI cycling button |
| Чувствителност при движение | 3200 dpi |
| Технология на устройство | Лазерен |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоTilt Wheel |
| Външен цвят | Черен |
| Номинално тегло | 0.098 kg |
| Номинално тегло | 0.098 кг |
| Макс. работна околна температура | 50 В°C |
| Мин. работна околна температура | -10 В°C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 65 В°C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 65 °C |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 95 % |
| Мин. неработна околна температура | -40 В°C |
| Мин. неработна околна температура | -40 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 90 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 10 % |
| Мин. влажност в неработен режим | 10 % |
| Максимална температура на околната среда | 50 °C |
| Минимална температура на околната среда | -10 °C |
| Максимална температура на околната среда | 50 °C |
| Минимална температура на околната среда | -10 °C |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) |
| Тип на сензора | Лазерен |
| DPI (DPI) | 1000 |
| Брой бутони (count) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Честота на отчитане (Hz) | 125 |
| Тегло (g) | 90 |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | 12 |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Dell Laser Wired Mouse MS3220 – Черен
Получете прецизно проследяване и надеждна производителност с кабелната лазерна мишка Dell MS3220. Лазерният сензор работи върху почти всяка повърхност, което я прави идеална за офис и домашна употреба. Ергономичният дизайн осигурява комфорт при продължителна работа.
Ключови Предимства
- Лазерен сензор — Високопрецизно проследяване върху различни повърхности за плавно управление на курсора.
- Кабелна USB връзка — Plug-and-play без нужда от батерии или сдвояване.
- Ергономичен дизайн — Контурната форма пасва удобно в ръката, намалявайки умората.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) |
| Тип на сензора | Лазерен |
| Брой бутони | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Тегло | 90 g |
Какво има в кутията
- Dell Laser Wired Mouse MS3220
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







